Systemy sprzedaży

Zakończone wdrożenia

Kasy samoobsługowe w Społem PSS Północ we Wrocławiu

O wdrożeniu opowiadają specjaliści z firmy Jantar Sp. z o.o., prowadzącej sprzedaż ogólnokrajową:

"System został zainstalowany w jednej z placówek Społem PSS Północ we Wrocławiu, w Delikatesach T&J. Jest to pierwsza polska placówka handlowa, w której zainstalowano samoobsługowe kasy IBM Self Checkout. Asortyment Delikatesów T&J obejmuje szeroką ofertę produktów spożywczych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego. W sklepie Społem PSS Północ we Wrocławiu zainstalowane zostały wagi systemowe, które pozwalają na realizację sprzedaży na stoiskach z mięsem i wędlinami, serami oraz na stoisku rybnym. Modele pracujące w placówce to wagi etykietujące, które pozwalają na sprawną obsługę klientów i szybki wydruk etykiet z danymi. Na stoisku warzywa-owoce klient zastosował wagę kalkulacyjną, która służy tylko do weryfikacji wagi produktów.


W sklepie Społem PSS Północ we Wrocławiu zainstalowane zostały wagi systemowe, które pozwalają na realizację sprzedaży na stoiskach z mięsem i wędlinami, serami oraz na stoisku rybnym. Modele pracujące w placówce to wagi etykietujące, które pozwalają na sprawną obsługę klientów i szybki wydruk etykiet z danymi. Na stoisku warzywa-owoce klient zastosował wagę kalkulacyjną, która służy tylko do weryfikacji wagi produktów.


Przy stoiskach kasowych zainstalowane zostały wago-skanery Neptun MGL 8300 zakupione przez firmę Jantar w Elzab. Są to urządzenia z wbudowaną wagą Neptun i czytnikiem bi-optycznym Magellan. Górna pokrywa czytnika wyposażona jest w szkło utwardzane i stanowi szalkę wagi. Urządzenie przeznaczone jest do placówek, w których występuje zwiększona potrzeba skanowania. Tego typu rozwiązanie wpływa na efektywną obsługę klienta oraz daje kontrolę nad ważonymi produktami.
Wago-skanery Neptun MGL 8300 współpracują z systemem sprzedaży działającym w placówce, który oparty jest o technologię dotykową i oprogramowanie firmy Insoft. Stanowisko sprzedaży składa się z terminala kasowego IBM SurePOS 300 z ekranem dotykowym, drukarki fiskalnej oraz wago-skanera.
Wago-skanery i wagi systemowe pracują z systemem, w skład którego wchodzą końcówki kasowe PC-POS, PC-POS SCO oraz oprogramowanie PC Market."

Celem klienta, który zdecydował się na samoobsługowy system kasowy była spójność działania urządzeń oraz jego oprogramowania. Dodatkowo panel programu został stworzony tak, aby klient robiący zakupu mógł bezproblemowo przejść przez cały proces zakupowy, od momentu podejścia do kasy, aż do odebrania reszty i paragonu z urządzenia.

Więcej informacji: http://fiskalne.com

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, market@insoft.com.pl