Systemy sprzedaży

Zgrany duet wspierający nowoczesną sprzedaż

Dlaczego warto inwestować w urządzenia samoobsługowe?
Dzięki takim kasom podniesiona zostaje atrakcyjności sklepu, która daje możliwość wyboru formy płatności za zakupy - klient decyduje, czy chce zostać obsłużony w sposób tradycyjny za pomocą personelu, czy samemu chce wykonać czynności związane z zakupami.
Stawiając na kasy samoobsługowe automatycznie zwiększa się przepustowość linii obsługi sprzedażowej, bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu sklepowego.
Zaletami kas od strony klienta jest zminimalizowanie czasu oczekiwania na obsługę - klient, dzięki takiemu urządzeniu może obsłużyć sam siebie. Samoobsługa to także możliwość kontrolowania wybranych produktów, które klient chce zakupić - np., czy cena za produkt zgadza się z ceną widniejącą na półce sklepowej

Rozwiązanie kas samoobsługowych, wdrażane przez firmę Jantar sprawnie funkcjonuje m. in. w Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców oraz w Delikatesach Alma.

Prezentacja: PC-POS i kasy samoobsługowe.pdfPC-POS i kasy samoobsługowe.pdf

Więcej informacji o programie PC-POS, obsługującego kasy stacjonarne oraz samoobsługowe, można uzyskać, kontaktując się z nami: market@insoft.com.pl
tel. 12 415-23-72