Systemy sprzedaży

Zakończone wdrożenia

Oprogramowanie Insoft w sklepach osiedlowych

O instalacji opowiada Olaf Grabowski, wdrożeniowiec w firmie Kaspol Centrum Kas Fiskalnych, działającej na terenie województwa mazowieckiego:
"Instalacja wag miała miejsce w kolejnym punkcie klienta - małym sklepie osiedlowym, w którym głównym asortymentem są: mięso, wędliny, sery i garmażeria oraz pełna gama produktów spożywczych. Klientem docelowym są głównie mieszkańcy pobliskich osiedli, dla których jakość i szybka obsługa są bardzo ważne.
W poprzednich sklepach tego klienta zainstalowaliśmy wagi Cas Cl5000, które spisują się nienagannie. W nowym punkcie właściciel zdecydował się na model tego samego producenta. Zależało mu jednak na tym, by posiadały one funkcję Wi-Fi. Chciał pominąć problem kabli, które mogą przysparzać kłopotu przy ciągłym przesuwaniu wag, gdy obsługa po całym dniu myje i czyści powierzchnię sprzedażową. Wybór padł zatem na Cas 5000 Junior CR i CS w wersji Wi-Fi.
Sklep pracuje na oprogramowaniu PC-Market firmy Insoft opierając się na centralnym serwerze, a wszystkie sklepy klienta łączą się poprzez Internet z bazami za pomocą serwera wymiany. Na końcówce zainstalowane są POS-y z PC-POS plus drukarki fiskalne Delio Prime lub Delio E, za odczytywanie kodów kreskowych odpowiadają czytniki ladowe Magellan.
Instalacja 3 szt. wag i przystosowanie ich do obecnego systemu trwała około 3 godzin. Po jej zakończeniu przeszkoliliśmy pracowników sklepu z obsługi oraz eksploatacji wag i wdrożenie zakończone."

Z racji małej powierzchni sklepu rozwiązaniem, którego klient oczekiwał podczas współpracy było stworzenie systemu sprzedaży tak, aby niezbędne urządzenia do obsługi zajmowały możliwie jak najmniej miejsca w sklepie, umożliwiając bezprzewodową łączność między urządzeniami. Wdrożony system opiera się na oprogramowaniu PC-Market wraz z końcówkami kasowymi PC-POS.

Więcej informacji: http://fiskalne.com

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, market@insoft.com.pl