Systemy sprzedaży

Insoft w sieci Astra

Firma Jantar - Autoryzowany Partner Insoft - po raz kolejny może pochwalić się wdrożeniem kas samoobsługowych, które współpracują z programami firmy Insoft - PC-Market oraz PC-POS. Tym razem na takie rozwiązanie postawiła wrocławska Astra Sp. z o. o., decydując się na instalację kas samoobsługowych w C.H. Astra oraz Supermarkecie Astra. W każdej lokalizacji zainstalowane zostały po 4 urządzenia samoobsługowe, które dają możliwość płatności gotówką i kartą lub tylko kartą.
Wcześniej, na kasy samoobsługowe wdrożone przez firmę Jantar, zdecydowały się m. in. Alma Market, a także Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie.
PC-POS SCO


Jak to działa?
Kupując poprzez samoobsługową kasę, klient sam przesuwa opakowania/produkt przez czytnik, skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w bezproblemowym dokonaniu transakcji. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar.

Więcej informacji o programach PC-Market oraz PC-POS, współpracujących z kasami samoobsługowymi, można uzyskać, kontaktując się z nami: market@insoft.com.pl
tel. 12 415-23-72

Źródło: www.dlahandlu.pl