Systemy sprzedaży

PC-POS pracuje na kasach samoobsługowych w Alma Market

Autoryzowany Partner Insoft - firma Jantar Sp. z o.o. wdrożyła kolejne kasy samoobsługowe na których pracuje program PC-POS. W Delikatesach Alma Market S.A. pojawiło się 8 nowych urządzeń NCR SelfServ Checkout.

Sieć delikatesów Alma Market zdecydowała się na instalację kas samoobsługowych w dwóch lokalizacjach - w Galerii Kazimierz w Krakowie oraz Tarasach Zamkowych w Lublinie.


żródło: www.jantar.pl

Jak wygląda w praktyce samoobsługa kasy?

Klient, podchodząc do kasy, umieszcza towar na platformie urządzenia, a następnie skanuje (bądź waży - w przypadku np. owoców) poszczególne towary. Po zeskanowaniu ostatniego towaru, klient dokonuje wyboru rodzaju płatności oraz zapłaty za zakupy w wybranej przez siebie formie (gotówka, karta płatnicza lub bony).
Przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs programu PC-POS, w połączeniu z komunikatami głosowymi, pozwala samemu klientowi w sprawny i szybki sposób przejść proces podsumowania i zapłaty za zakupy.

Więcej informacji o programie PC-POS, obsługującego kasy stacjonarne oraz samoobsługowe, można uzyskać, kontaktując się z nami: market@insoft.com.pl
tel. 12 415-23-72

Źródło: www.retail360.pl, www.jantar.pl