Systemy sprzedaży

Zakończone wdrożenia

INSOFT wdrożył system "Insoft CRM - System Obsługi Kancelarii” w kancelarii Wardyński i Wspólnicy

Kancelaria prawnicza Wardyński i Wspólnicy zakończyła wdrożenie systemu Insoft CRM – System Obsługa Kancelarii, którego celem jest zarządzanie zgromadzoną wiedzą i procesami pracy w Kancelarii.


System oparty na platformie Lotus Domino / Notes ® tworzą trzy główne bazy:
· Akta,
· Repertorium,
· Precedensy.
Kancelaria - system obsługi kancelarii prawnej

Głównym zadaniem systemu jest ułatwienie komunikacji w ramach zespołów roboczych, budowanych w oparciu o prowadzoną sprawę. Dodatkowe korzyści to zapewnienie łatwego dotarcia pracownikom do zgromadzonych w Kancelarii informacji oraz umożliwienie realizacji procesowych technik zarządzania, pozwalających na dynamiczne ustalanie dróg obiegu dokumentów w obrębie Kancelarii.

Istotnym elementem systemu jest integracja z zewnętrznymi aplikacjami DeltaView®, T@W®, oraz pakietem Microsoft® Office.

Wardyński i Wspólnicy jest jedną z największych niezależnych kancelarii prawniczych w Polsce. Prawnicy kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie w świadczeniu szerokich usług prawnych międzynarodowym i krajowym klientom we wszystkich dziedzina prawa gospodarczego. Zarówno w Polsce jak i zagranicą kancelaria jest uznanym liderem w licznych specjalizacjach, takich jak prawo spółek, prawo handlowe, finansowanie projektów, fuzje i przejęcia, postępowania sądowe i arbitraż, prawo nieruchomościowe i budowlane, infrastruktura, bankowość i finanse, własność intelektualna, znaki towarowe i media, podatki i postępowania podatkowe, prawo farmaceutyczne, prawo konkurencji. Obecnie kancelaria składa się z 19 wspólników oraz 82 współpracujących prawników. Kancelaria posiada swoje biura w Warszawie, Poznaniu a także w Brukseli.

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, www.insoft.com.pl, Lotus@insoft.com.pl