Systemy sprzedaży

Zakończone wdrożenia

PC-Market i Konsola Kupca jako system obsługi sklepów

O wdrożeniu opowiada Tomasz Dłużyk, dyrektor handlowy w firmie Fiddex Drygas i Żabko sp.j., działającej na terenie województwa wielkopolskiego:
"Naszym klientem był właściciel sieci 4 samoobsługowych, osiedlowych sklepów spożywczych o powierzchni 400 metrów. W ich asortymencie znajdują się przede wszystkim artykuły spożywcze, mięso, wędliny, sery, a także chemia gospodarcza.
Ponieważ klient posiadał stary soft, na który już nie miał wsparcia technicznego i nie spełniał wymogów ustawy VAT, przedstawiliśmy mu kilka opcji (stanowiska POS na PC z drukarką fiskalną, kasy fiskalne różnych producentów, czytniki, wagi różnych producentów). Klient zdecydował się na urządzenie Digi SM-300. W porównaniu z konkurencją wagi te są relatywnie tanie. Mają też dobre parametry, zwłaszcza istotna jest prędkość wymiany danych. Cały system oparty jest na oprogramowaniu Konsola Kupca i PC-Market 7 firmy Insoft. W jego skład wchodzą kasy Posnet Neo Plus EJ, Skanery Honeywell 9520, 7625 Horizon oraz standardowy PC. Po jego kompleksowym wdrożeniu przeprowadziliśmy szczegółowe szkolenie dla każdego szczebla personelu.
Zainstalowany przez nas system sprawdza się doskonale, działa bezawaryjnie, a klient jest z niego bardzo zadowolony. Rozwiązanie zdecydowanie poprawiło jakość obsługi klienta docelowego oraz komfort pracy personelu. System poprawił organizację pracy i zwiększył zyskowność, przyspieszył obsługę klienta oraz zmniejszył różnicę w stanach magazynowych towarów ważonych podczas inwentaryzacji."
PC-Market - program dla sklepu i sieci sklepów

Klient zawiedziony dotychczasowym programem systemu sprzedażowego poprosił o zaproponowanie rozwiązania dla sieci czterech sklepów, w których zdecydował się wymienić także urządzenia wspomagające sprzedaż. Klient zdecydował się na rozwiązania firmy Insoft, które współpracują z większością urządzeń sprzedażowych (kasy fiskalne), oraz wspierających personel obsługi klienta (kolektory, wagi czy sprawdzarki cen).

Więcej informacji: http://fiskalne.com

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, market@insoft.com.pl