Systemy sprzedaży


20mar
Insoft na Targach "EuroGastro" w Warszawie

Jak co roku firma Insoft weźmie udział w Targach EuroGastro w Warszawie. Podczas 21. edycji Targów, na stoisku Insoft D-73 zaprezentowana zostanie najnowsza wersja programu PC-Gastronom, wraz z aplikacjami wspierającymi zarządzanie lokalem gastronomicznym oraz obsługę klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozwiązaniem.

Zobacz więcej
20mar
PC-Market - program dla sklepów spożywczych

PC-Market to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania sklepem spożywczym. Dzięki programowi PC-Market w łatwy i przejrzysty sposób możesz m. in.: zarządzać gospodarką magazynową, ustalać ceny sprzedaży towarów, tworzyć gazetki promocyjne, przeceniać towary, których termin ważności dobiega końca itd. Rozbudowany i zautomatyzowany proces Inwentaryzacji w programie pozwala na sprawne przeprowadzenie Remanentu w Twoim sklepie. PC-Market to ponad 21 000 zadowolnych klientów. Sprawdź, dlaczego warto postawić na program PC-Market.

Zobacz więcej
15mar
PC-Market - rozwiązanie dla sklepów mięsnych

PC-Market to rozwiązanie, które w prosty sposób pozwala zarządzać sklepami mięsnymi, zarówno pojedynczymi, jak i sieciowymi. Program współpracuje zarówno z tradycyjnymi kasami fiskalnymi, z kasami PC-POS, a także z programem sprzedażowym typu Mini-Market.

Zobacz więcej
10mar
PC-Market - program dla piekarni i cukierni

Prowadzisz piekarnię i szukasz rozwiązania, dzięki któremu zarządzanie siecią piekarni stanie się prostsze, a personel będzie się mógł skupić na profesjonalnej obsłudze klienta? Poznaj PC-Market w wersji dla branży piekarniczo-cukierniczej. Dzięki rozbudowanym modułom, rozwiązanie PC-Market może zostać dopasowane do różnego rodzaju piekarni, cukierni i lodziarni.

Zobacz więcej
6mar
PC-Market - program dla sklepów kosmetycznych i drogerii

PC-Market we współpracy z programem Mini-Market, to rozwiązanie dopasowane dla sklepów kosmetycznych oraz drogerii. Dzięki bogatej funkcjonalności rozwiązania oraz rozbudowanym opcjom programu dedykowanym dla drogerii, zarządzanie sklepem staje się łatwiejsze, a personel sklepu może skupić się na obsłudze klienta - m.in. dzięki uproszczonej obsłudze magazynu. Zapoznaj się z naszym rozwiązaniem dla branży drogeryjnej.

Zobacz więcej
27lut
Insoft na Targach "Sweet Targi" w Katowicach

Podczas 8 edycji Targów "Sweet Targi", które odbyły się w dniach 25-27 marca w Katowicach, firma Insoft zaprezentowała dedykowany system sprzedażowy dla branży cukierniczej, piekarskiej, a także lodziarskiej. Oferowane rozwiązanie, oparte na programie magazynowym PC-Market we współpracy z programem POS - Mini-Market doskonale sprawdza się zarówno w małych, kameralnych lokalach, a także w rozbudowanej sieci punktów sprzedaży.

Zobacz więcej
21lut
PC-Market gotowy na JPK [video]

Jednolity Plik Kontrolny obsługiwany jest w programie PC-Market. Od 1.01.2017 roku kolejne przedsiębiorstwa będą zobowiązane do generowania JPK. W programie PC-Market obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego dostępna jest już od wersji 7.4.122.x i dotyczy trzech struktur: dla ewidencji zakupu i sprzedaży VAT, obrotu magazynowego oraz faktur VAT. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi JPK, kto został objęty tym obowiązkiem i kto będzie mógł skorzystać z aktualizacji programu PC-Market zawierającej obsługę JPK.

Zobacz więcej
6lut
PC-Market - nowa wersja 7.4

PC-Market to nowoczesny program dla sklepu i sieci sklepów, który od bieżącej wersji posiada obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) oraz pola "Płatnik". W ramach zmian w programie umożliwiono bezpośredni eksport dokumentów, wykazów oraz raportów bezpośrednio na adres e-mail kontrahenta wskazany w karcie kontrahenta. Gruntownie rozbudowano system lojalnościowy PC-Loyalty, działający w trybie on-line. Obsłużona została także nowość wśród kas fiskalnych - kasa Novitus Next. Zapraszamy do zapoznania się z najnowsza wersją programu PC-Market

Zobacz więcej
9lut
Insoft na Targach "Food-to-Go" w Gdańsku

Insoft, jako producent oprogramowania dla branzy gastronomicznej, wziął udział w 7. Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii "Food-to-Go" w Gdańsku. Na stoisku Insoft E1 zaprezentowana została najnowsza wersja programu PC-Gastronom, wspierającego pracę lokali gastronomicznych różnego typu m. in. foodtrucków, kawiarni, a także pojedynczych restauracji jak i rozbudowanych sieci lokali gastronomiczncyh.

Zobacz więcej
3lut
PC-Market w sieci sklepów SPAR

SPAR to kolejna sieć sklepów spożywczych, która do zarządzania handlem wybrała rozwiązanie oferowane przez firmę Insoft. Zarówno Konsola Kupca jako centrala, jak i PC-Market jako program magazynowy doskonale sprawdza się w franczyzowym modelu zarządzania sklepami, o czym mówi jeden z właścicieli sklepów, które działają pod szyldem SPAR

Zobacz więcej
20sty
mPOS - aplikacja mobilna wspierająca sprzedaż

mPOS - innowacja w procesie sprzedaży. Program na tablety z platformą Android. Dzięki mPOS sprzedaż będzie jeszcze prostsza. Funkcjonalność programu pozwala na optymalną obsługę klienta i sprawne zarządzanie sprzedażą. Poznaj nową propozycję firmy Insoft.

Zobacz więcej
29gru
PC-Market - nowe funkcje w programie

Dostepna jest najnowsza wersja oprogramowania PC-Market 7.4.122, obsługująca m. in. Jednolity Plik Kontrolny, obsługę towarów jako nowości, wysyłanie raportów i dokumentów, a także parametryzację stałych klientów (z kartą kontrahenta). Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zmianami oraz pobrania najnowszej wersji programu

Zobacz więcej
22lis
Insoft - 25 lat na rynku Retail

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej. Od 25 lat razem z naszymi Partnerami wspomagamy działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail. Naszym flagowym produktem jest PC-Market. O jakości naszych produktów świadczy ponad 21000 zadowolonych klientów, 1000 Partnerów Biznesowych w całej Polsce oraz 500 sieci sklepów detalicznych korzystających z oprogramowania PC-Market

Zobacz więcej
18lis
Insoft na Targach Retail Show 2016

Jak co roku Insoft wziął udział w Retail Show - Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu. Na stoisku Insoft zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Market oraz aplikacji wspierających proces zarządzania i sprzedaży w placówkach handlowych. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznania się z nasza ofertą

Zobacz więcej
21paź
PC-Market współpracuje z kasą Novitus Next

PC-Market, jako system zarządzania sklepem, współpracuje z szeroką gamą urządzeń fiskalnych oraz urządzeń wspomagających pracę obsługi placówki handlowej. Najnowsza produkcja firmy Novitus - kasa fiskalna "Next", również została obsłużona w programie PC-Market, skąd można zarządzać towarami oraz cenami sprzedaży na kasie oraz pobierać dane o sprzedaży

Zobacz więcej
16cze
PC-Market - wersja 7.4.122.x z obsługą JPK [video]

Dostepna jest najnowsza wersja oprogramowania PC-Market 7.4.122, która zawiera obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego. Przypominamy, że obowiązek generowania JPK od 1.07.2016 mają duże przedsiębiorstwa (zatrudnienie powyżej 250 pracowników lub obrót roczny netto o równowartości 50mln Euro). Zachęcamy do pobierania oraz zapoznania się z krótką instrukcją generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Zobacz więcej
15cze
PC-Market w sklepach Astra

Firma Jantar - Autoryzowany Partner Insoft - po raz kolejny może pochwalić się wdrożeniem kas samoobsługowych, które współpracują z programami firmy Insoft - PC-Market oraz PC-POS. Tym razem na takie rozwiązanie zdecydowała się wrocławska Astra Sp. z o. o., decydując się na instalację kas samoobsługowych

Zobacz więcej
13kwi
PC-Market w sieci sklepów "Mirabelka"

"Mirabelka" to kolejna sieć sklepów, która zaufała sprawdzonemu programowi PC-Market do obsługi swoich placówek. Mirabelka to sieć sklepów spożywczych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. Aktualnie ponad 300 sklepów należy do sieci "Mirabelka".

Zobacz więcej
30mar
Nowa wersja PC-POS - wersja 7.4.56

Nowa wersja programów kasowych typu POS to przede wszystkim: PC-Loyalty - obsługa reguł punktowych na stanowiskach sprzedaży POS w trybie on-line, niefiskalny wydruk faktury do paragonu na drukarce fiskalnej oraz obsługa monitora przykasowego dla klienta z możliwością jednoczesnej prezentacji reklam w formie graficznej oraz sporządzanego paragonu (wymagany moduł eksportu danych do systemu monitoringu)

Zobacz więcej
21mar
Ekran dla klienta z prezentacją paragonu oraz reklam

Ekran klienta to rozwiązanie umożliwiające prezentację klientowi sporządzanego w danej chwili paragonu. Ponadto ekran umożliwia wyświetlanie grafik o charakterze informacyjno-promocyjnym. Ekran klienta obsługiwany jest za pomocą dodatkowego modułu PC-POS

Zobacz więcej
15mar
Insoft na Targach EuroGastro 2016 w Warszawie

Była to kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych "EuroGastro", podczas których Insoft zaprezentował dedykowane rozwiązania dla branży gastronomicznej. Podczas targów, na stoisku Insoft, zaprezentowana została najnowsza wersja programu PC-Gastronom wraz z aplikacjami wspierającymi sprzedaż. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska D55 i zapoznanie się z naszą ofertą.

Zobacz więcej
10mar
Dwa moduły PC-Market w cenie jednego

Zmiana cen dotyczy modułów dodatkowych programu PC-Market: KKStandard oraz KKSpec. Dotychczas przy zakupie modułu projektowania etykiet oraz obsługi drukarek kodów kreskowych koszt wynosił 700 zł. W cenie promocyjnej koszt obu tych modułów wynosi 350 zł netto. Poznaj szczcegółowe warunki specjalnej oferty cenowej.

Zobacz więcej
9lut
Nowości w programie PC-Market - wersja 7.3.120

PC-Market 7.3.120 umożliwia obsługę sklepu zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji językowej. W programie dodano nowe rodzaje raportów: raport sprzedaży, stanu, ilości zamówionej (w module „Generator Zamówień"), raport Kontrakt, raport bilans wymiany opakowań (w Konsoli Kupca). Rozbudowano także rozliczenie kasjerów o Prepaid, CashBack, karty podarunkowe oraz zwiększono pole notatki w karcie towaru i na wydruku etykiet. Zapoznaj się z nowościami i pobierz najnowszą wersję programu PC-Market

Zobacz więcej
8lut
Insoft na Targach Gastronomicznych w Gdańsku

W dniach 3-4 lutego 2016 roku Insoft uczestniczył w VI Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii "Food-to-Go", które odbyły się w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym, przy ul. Żaglowej 11. Podczas targów na stoisku B8 prezentowaliśmy dla Państwa oprogramowanie dla branży gastronomicznej - PC-Gastronom. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz więcej
16sty
PC-Cenniki - zarządzanie cenami w sieci sklepów

PC-Cenniki to narzędzie do zarządzania cenami towarów w poszczególnych sklepach w sieci, które jest uzupełnieniem programu Konsoli Kupca. PC-Cenniki umożliwiają m.in.: przydział towarów do poszczególnych sklepów na poziomie pojedynczych towarów lub asortymentów, masowe operacje na cenach, import cen do cennika z arkuszów kalkulacyjnych.

Zobacz więcej
15sty
PC-Raporty - analizowanie wyników sieci sklepów

PC-Raporty to narzędzie do analizy danych pochodzących z bazy centrali sieci sklepów. Aplikacja PC-Raporty jest uzupełnieniem programu do zarządzania siecią sklepów - Konsoli Kupca. Aplikacja PC-Raporty umożliwia m.in. analizę stanu sklepów, analizę sprzedaży i zakupów oraz analizę stanów i historii towarów

Zobacz więcej
11sty
PC-Gastronom - oprogramowanie dla branży gastronomicznej

PC-Gastronom Standard to program dla branży gastronomicznej przystosowany do pracy na ekranie dotykowym jak i stacjonarnym komputerze. Wraz z programem dostarczany jest PC-Market Gastronom Lite - uproszczona wersja programu magazynowego ułatwiająca zarządzanie wykazami na kasach wyposażonych w urządzenia POS, na których zainstowalny jest PC-Gastronom.

Zobacz więcej
12sty
PC-Petrol - kompleksowe rozwiązanie dla branży paliwowej

PC-Petrol to system przeznaczony do kompleksowej obsługi stacji paliw pracujących niezależnie, jak i w systemie sieciowym. Rozwiązanie umożliwia zautomatyzowanie zarówno stacji benzynowej, jak i działającego w ramach stacji sklepu oraz punktu gastronomicznego.

Zobacz więcej
31gru
Insoft - poznaj nas bliżej [Film]

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej. Wspomagamy działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail. O jakości naszych produktów świadczy ponad 21 tysięcy zadowolonych klientów - sklepów i sieci detalicznych. Naszym flagowym produktem jest program PC-Market - stabilne oprogramowanie dla sklepu i sieci sklepów, pozwalające zwiększyć sprzedaż, oszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem

Zobacz więcej
21gru
PC-Retail - rozwiązanie do zarządzania siecią własnych punktów handlowych

PC-Retail - rozwiązanie do zarządzania siecią własnych punktów handlowych

Zobacz więcej
21gru
PC-Market - oprogramowanie dla sklepów

PC-Market - program magazynowy do zarządzania zarówno małym, osiedlowym sklepem jak i wielkopowierzchniowym marketem. Program umożliwia m. in.: prowadzenie gospodarki magazynowej, rozliczanie zmian kasjerów, tworzenie automatycznych zamówień od dostawców, analizę zakupów i sprzedaży towarów za pomocą rozbudowanych raportów, itd.

Zobacz więcej
21gru
Konsola Kupca - zarządzanie siecią sklepów

Konsola Kupca umożliwia zarządzanie różnymi sieciami sklepów. Umożliwia sprawne zarządzanie wykazami towarów, dostawców, klientów. Definiowanie kontraktów z dostawcami oraz gazetek promocyj­nych. Szeroka gama raportów umożliwia dokładne analizy całej sieci jak i poszczególnych placówek.

Zobacz więcej
21gru
PC-Gastronom - oprogramowanie dla gastronomii

PC-Gastronom to system samodzielnej kasy lub kasowo magazynowy. Prosty interfejs umożliwia łatwe definiowanie receptur oraz zestawów. To łatwa praca na rachunkach. Możliwość otwarcia wielu rachunków na raz, ich dzielenia, łączenia itd. Umożliwia definiowanie wyglądu sali, ustawienia stolików. Obsługa magazynu pozwala na zamawianie surowców wg prognozowanych potrzeb.

Zobacz więcej
15gru
PC-Fashion - program dla sklepów odzieżowych

PC-Fashion - rozwiązanie dedykowane dla sklepów odzieżowych, butików oraz sklepów obuwniczych. PC-Market dla branży Fashion jest rozbudowany o obsługę parametrów towarów - m.in. można zdefiniować rozmiary oraz kolory. Obsługa magazynowa została wzbogacona o definicję kartonów. Specjalny mechanizm pozawala na automatyczne generowanie kodów kreskowych dla nowych produktów.

Zobacz więcej
27lis
V Konferencja Partnerów Insoft [Film]

Tradycyjnie już drugiego dnia targów Retail Show w Warszawie odbyła się Konferencja Partnerów Insoft. Tym razem tematem przewodnim Konferencji było przedstawienie dedykowanych rozwiązań opartych na oprogramowaniu Insoft. Prezentacji koncepcji, wdrożenia oraz efektu końcowego rozwiązania dokonywali Partnerzy Insoft. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami programów z rodziny PC-Market oraz PC-POS zaprezentowanymi podczas Konferencji

Zobacz więcej
23lis
Insoft na Targach Retail Show 2015

Jak co roku firma Insoft brała udział w Retail Show - Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu. Na stoisku Insoft miała miejsce przedpremiera najnowszej wersji oprogramowania PC-Market, której dystrybucja nastąpi na przełomie roku 2015/2016. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także aplikacja sprzedażowa mPOS na urządzenia mobilne z systemem Android

Zobacz więcej
9lis
Insoft na Targach Horeca/Gastrofood w Krakowie

Była to kolejna edycja targów, na których przedstawiona została oferta Insoft dla branży gastronomicznej. Podczas 23. Targów Horeca na stoisku B-31 zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Gastronom. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także dodatkowe aplikacje wspierające pracę lokali gastronomiczncyh.

Zobacz więcej
15paź
PC-POS i kasy samoobsługowe w Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców

PSS to kolejna sieć sklepów, która do obsługi swoich klientów wybrała kasy samoobsługowe. Powiększona została linia kas - do dotychczasowych trzech, stacjonarnych stanowisk sprzedaży, dołączono cztery, samoobsługowe kasy. Wszystkie urządzenia oparte zostały na oprogramowaniu do obsługi sprzedaży PC-POS, które współpracuje z programem magazynowym PC-Market. Wdrożenia systemu informatycznego dokonał Autoryzowany Partner Insoft - firma Jantar.

Zobacz więcej
12paź
Nowa wersja PC-POS 7.3.55

Nowe możliwości programów POS w wersji 7.3.55 to m. in.: „Cashback” – możliwość wypłaty gotówki połączonej ze sprzedażą (moduł dodatkowy), obsługa mechanizmu "dostawy w drodze (dla Mini-Marketa); zapis zdarzeń związanych z autoryzacją oraz komunikatami w programie w module monitoringu; obsługa nowych urządzeń, m.in.: wagi etykietującej Elzab Eta-Prima oraz terminala Verifone Vx820 (dla operatora Polcard).

Zobacz więcej
30wrz
PC-Market w nowym sklepie Lewiatan Małopolska

W nowym sklepie siecii Lewiatan zainstalowany został program magazynowy PC-Market, a na stanowiskach sprzedaży program PC-POS. Część sklepów w sieci Lewiatan Małopolska podlega centralnemu zarządzaniu, które umożliwia Konsola Kupca. Wdrożenie oprogramowania Insoft wykonane zostało przez firmę Polkas - Autoryzowanego Partnera Insoft.

Zobacz więcej