Systemy sprzedaży


24kwi
JPK - Jednolity Plik Kontrolny w PC-Market

Od 1 lipca 2016 roku obowiązywać będzie nowelizacja ustawy "Ordynacja podatkowa", która wprowadza obowiązek sporządzania JPK czyli Jednolitego Pliku Kontrolnego. Zapoznaj się z informacjami, kto zostanie objęty tym obowiązkiem i kto będzie mógł skorzystać z aktualizacji programu PC-Market zawierającej obsługę JPK

Zobacz więcej
13kwi
PC-Market w sieci sklepów "Mirabelka"

"Mirabelka" to kolejna sieć sklepów, która zaufała sprawdzonemu programowi PC-Market do obsługi swoich placówek. Mirabelka to sieć sklepów spożywczych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. Aktualnie ponad 300 sklepów należy do sieci "Mirabelka".

Zobacz więcej
31mar
PC-Market - nowa wersja 7.4

PC-Market to nowoczesny program dla sklepu i sieci sklepów. W wersji 7.4 nastąpiła gruntowna rozbudowa systemu lojalnościowego PC-Loyalty, działającego w trybie on-line. Najnowsza wersja programu to także m. in.: nowe raporty, obsługa wielu kart jednego kontrahenta, możliwość skalowania czcionek, możliwość dodawania sekcji na pulpicie programu oraz obsługa z poziomu Konsoli Kupca ról użytkowników w sklepach. Zapoznaj się z nowościami i pobierz najnowszą wersję programu PC-Market

Zobacz więcej
30mar
Nowa wersja PC-POS - wersja 7.4.56

Nowa wersja programów kasowych typu POS to przede wszystkim: PC-Loyalty - obsługa reguł punktowych na stanowiskach sprzedaży POS w trybie on-line, niefiskalny wydruk faktury do paragonu na drukarce fiskalnej oraz obsługa monitora przykasowego dla klienta z możliwością jednoczesnej prezentacji reklam w formie graficznej oraz sporządzanego paragonu (wymagany moduł eksportu danych do systemu monitoringu)

Zobacz więcej
21mar
Ekran dla klienta z prezentacją paragonu oraz reklam

Ekran klienta to rozwiązanie umożliwiające prezentację klientowi sporządzanego w danej chwili paragonu. Ponadto ekran umożliwia wyświetlanie grafik o charakterze informacyjno-promocyjnym. Ekran klienta obsługiwany jest za pomocą dodatkowego modułu PC-POS

Zobacz więcej
15mar
Insoft na Targach EuroGastro 2016 w Warszawie

Była to kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych "EuroGastro", podczas których Insoft zaprezentował dedykowane rozwiązania dla branży gastronomicznej. Podczas targów, na stoisku Insoft, zaprezentowana została najnowsza wersja programu PC-Gastronom wraz z aplikacjami wspierającymi sprzedaż. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska D55 i zapoznanie się z naszą ofertą.

Zobacz więcej
10mar
Dwa moduły PC-Market w cenie jednego

Zmiana cen dotyczy modułów dodatkowych programu PC-Market: KKStandard oraz KKSpec. Dotychczas przy zakupie modułu projektowania etykiet oraz obsługi drukarek kodów kreskowych koszt wynosił 700 zł. W cenie promocyjnej koszt obu tych modułów wynosi 350 zł netto. Poznaj szczcegółowe warunki specjalnej oferty cenowej.

Zobacz więcej
9lut
Nowości w programie PC-Market - wersja 7.3.120

PC-Market 7.3.120 umożliwia obsługę sklepu zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji językowej. W programie dodano nowe rodzaje raportów: raport sprzedaży, stanu, ilości zamówionej (w module „Generator Zamówień"), raport Kontrakt, raport bilans wymiany opakowań (w Konsoli Kupca). Rozbudowano także rozliczenie kasjerów o Prepaid, CashBack, karty podarunkowe oraz zwiększono pole notatki w karcie towaru i na wydruku etykiet. Zapoznaj się z nowościami i pobierz najnowszą wersję programu PC-Market

Zobacz więcej
8lut
Insoft na Targach Gastronomicznych w Gdańsku

W dniach 3-4 lutego 2016 roku Insoft uczestniczył w VI Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii "Food-to-Go", które odbyły się w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym, przy ul. Żaglowej 11. Podczas targów na stoisku B8 prezentowaliśmy dla Państwa oprogramowanie dla branży gastronomicznej - PC-Gastronom. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz więcej
16sty
PC-Cenniki - zarządzanie cenami w sieci sklepów

PC-Cenniki to narzędzie do zarządzania cenami towarów w poszczególnych sklepach w sieci, które jest uzupełnieniem programu Konsoli Kupca. PC-Cenniki umożliwiają m.in.: przydział towarów do poszczególnych sklepów na poziomie pojedynczych towarów lub asortymentów, masowe operacje na cenach, import cen do cennika z arkuszów kalkulacyjnych.

Zobacz więcej
15sty
PC-Raporty - analizowanie wyników sieci sklepów

PC-Raporty to narzędzie do analizy danych pochodzących z bazy centrali sieci sklepów. Aplikacja PC-Raporty jest uzupełnieniem programu do zarządzania siecią sklepów - Konsoli Kupca. Aplikacja PC-Raporty umożliwia m.in. analizę stanu sklepów, analizę sprzedaży i zakupów oraz analizę stanów i historii towarów

Zobacz więcej
11sty
PC-Gastronom - oprogramowanie dla branży gastronomicznej

PC-Gastronom Standard to program dla branży gastronomicznej przystosowany do pracy na ekranie dotykowym jak i stacjonarnym komputerze. Wraz z programem dostarczany jest PC-Market Gastronom Lite - uproszczona wersja programu magazynowego ułatwiająca zarządzanie wykazami na kasach wyposażonych w urządzenia POS, na których zainstowalny jest PC-Gastronom.

Zobacz więcej
12sty
PC-Petrol - kompleksowe rozwiązanie dla branży paliwowej

PC-Petrol to system przeznaczony do kompleksowej obsługi stacji paliw pracujących niezależnie, jak i w systemie sieciowym. Rozwiązanie umożliwia zautomatyzowanie zarówno stacji benzynowej, jak i działającego w ramach stacji sklepu oraz punktu gastronomicznego.

Zobacz więcej
31gru
Insoft - poznaj nas bliżej [Film]

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej. Wspomagamy działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail. O jakości naszych produktów świadczy ponad 20 tysięcy zadowolonych klientów - sklepów i sieci detalicznych. Naszym flagowym produktem jest program PC-Market - stabilne oprogramowanie dla sklepu i sieci sklepów, pozwalające zwiększyć sprzedaż, oszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem

Zobacz więcej
21gru
PC-Retail - rozwiązanie do zarządzania siecią własnych punktów handlowych

PC-Retail - rozwiązanie do zarządzania siecią własnych punktów handlowych

Zobacz więcej
21gru
PC-Market - oprogramowanie dla sklepów

PC-Market - program magazynowy do zarządzania zarówno małym, osiedlowym sklepem jak i wielkopowierzchniowym marketem. Program umożliwia m. in.: prowadzenie gospodarki magazynowej, rozliczanie zmian kasjerów, tworzenie automatycznych zamówień od dostawców, analizę zakupów i sprzedaży towarów za pomocą rozbudowanych raportów, itd.

Zobacz więcej
21gru
Konsola Kupca - zarządzanie siecią sklepów

Konsola Kupca umożliwia zarządzanie różnymi sieciami sklepów. Umożliwia sprawne zarządzanie wykazami towarów, dostawców, klientów. Definiowanie kontraktów z dostawcami oraz gazetek promocyj­nych. Szeroka gama raportów umożliwia dokładne analizy całej sieci jak i poszczególnych placówek.

Zobacz więcej
21gru
PC-Gastronom - oprogramowanie dla gastronomii

PC-Gastronom to system samodzielnej kasy lub kasowo magazynowy. Prosty interfejs umożliwia łatwe definiowanie receptur oraz zestawów. To łatwa praca na rachunkach. Możliwość otwarcia wielu rachunków na raz, ich dzielenia, łączenia itd. Umożliwia definiowanie wyglądu sali, ustawienia stolików. Obsługa magazynu pozwala na zamawianie surowców wg prognozowanych potrzeb.

Zobacz więcej
15gru
PC-Fashion - program dla sklepów odzieżowych

PC-Fashion - rozwiązanie dedykowane dla sklepów odzieżowych, butików oraz sklepów obuwniczych. PC-Market dla branży Fashion jest rozbudowany o obsługę parametrów towarów - m.in. można zdefiniować rozmiary oraz kolory. Obsługa magazynowa została wzbogacona o definicję kartonów. Specjalny mechanizm pozawala na automatyczne generowanie kodów kreskowych dla nowych produktów.

Zobacz więcej
27lis
V Konferencja Partnerów Insoft [Film]

Tradycyjnie już drugiego dnia targów Retail Show w Warszawie odbyła się Konferencja Partnerów Insoft. Tym razem tematem przewodnim Konferencji było przedstawienie dedykowanych rozwiązań opartych na oprogramowaniu Insoft. Prezentacji koncepcji, wdrożenia oraz efektu końcowego rozwiązania dokonywali Partnerzy Insoft. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami programów z rodziny PC-Market oraz PC-POS zaprezentowanymi podczas Konferencji

Zobacz więcej
23lis
Insoft na Targach Retail Show 2015

Jak co roku firma Insoft brała udział w Retail Show - Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu. Na stoisku Insoft miała miejsce przedpremiera najnowszej wersji oprogramowania PC-Market, której dystrybucja nastąpi na przełomie roku 2015/2016. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także aplikacja sprzedażowa mPOS na urządzenia mobilne z systemem Android

Zobacz więcej
9lis
Insoft na Targach Horeca/Gastrofood w Krakowie

Była to kolejna edycja targów, na których przedstawiona została oferta Insoft dla branży gastronomicznej. Podczas 23. Targów Horeca na stoisku B-31 zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Gastronom. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także dodatkowe aplikacje wspierające pracę lokali gastronomiczncyh.

Zobacz więcej
15paź
PC-POS i kasy samoobsługowe w Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców

PSS to kolejna sieć sklepów, która do obsługi swoich klientów wybrała kasy samoobsługowe. Powiększona została linia kas - do dotychczasowych trzech, stacjonarnych stanowisk sprzedaży, dołączono cztery, samoobsługowe kasy. Wszystkie urządzenia oparte zostały na oprogramowaniu do obsługi sprzedaży PC-POS, które współpracuje z programem magazynowym PC-Market. Wdrożenia systemu informatycznego dokonał Autoryzowany Partner Insoft - firma Jantar.

Zobacz więcej
12paź
Nowa wersja PC-POS 7.3.55

Nowe możliwości programów POS w wersji 7.3.55 to m. in.: „Cashback” – możliwość wypłaty gotówki połączonej ze sprzedażą (moduł dodatkowy), obsługa mechanizmu "dostawy w drodze (dla Mini-Marketa); zapis zdarzeń związanych z autoryzacją oraz komunikatami w programie w module monitoringu; obsługa nowych urządzeń, m.in.: wagi etykietującej Elzab Eta-Prima oraz terminala Verifone Vx820 (dla operatora Polcard).

Zobacz więcej
1paź
mPOS - aplikacja mobilna wspierająca sprzedaż

mPOS - innowacja w procesie sprzedaży. Program na tablety z platformą Android. Dzięki mPOS sprzedaż będzie jeszcze prostsza. Funkcjonalność programu pozwala na optymalną obsługę klienta i sprawne zarządzanie sprzedażą. Poznaj nową propozycję firmy Insoft.

Zobacz więcej
30wrz
PC-Market w nowym sklepie Lewiatan Małopolska

W nowym sklepie siecii Lewiatan zainstalowany został program magazynowy PC-Market, a na stanowiskach sprzedaży program PC-POS. Część sklepów w sieci Lewiatan Małopolska podlega centralnemu zarządzaniu, które umożliwia Konsola Kupca. Wdrożenie oprogramowania Insoft wykonane zostało przez firmę Polkas - Autoryzowanego Partnera Insoft.

Zobacz więcej
20lip
PC-Market wspomaga sprzedaż w internecie

PC-Market przystosowany jest do współpracy ze sklepami internetowymi, m.in. z platformami Selly Shop oraz Magento, obsługującymi sprzedaż w internecie. Wykonane integracje pozwalają na płynną wymianę danych pomiędzy sklepem internetowym a programem PC-Market, na bieżąco aktualizując ceny towarów w sklepie internetowym i stan towarów na magazynie

Zobacz więcej
17lip
Program dla sklepu i sieci sklepów - nowości w PC-Market 7.3.119

Nowe możliwości programu PC-Market 7.3.119 to m.in.: wykonywanie grupowych akcji na asortymentach, zdalna konfiguracja ustawień i uprawnień profili użytkowników PC-POS z programu PC-Market, dodanie opiekuna sklepu, zdalna konfiguracja paneli sprzedaży na kasach oraz mechanizm strat – narzędzie wspomagające automatyczne wyliczanie ubytków dla towarów

Zobacz więcej
30cze
Kasy samoobsługowe w sieci Alma Market z programami Insoft

Firma Jantar - Autoryzowany Partner Insoft - wdrożyła kolejne kasy samoobsługowe w sieci sklepów. Tym razem na instalację kas obsługiwanych przez samych klientów postawiła sieć delikatesów Alma Market. Stanowiska samoobsługowe posiadają prosty i intuicyjny interfejs programu PC-POS 7.

Zobacz więcej
24cze
Zdalna konfiguracja PC-POS 7 z poziomu PC-Market

Program PC-Market posiada mechanizm zdalnej konfiguracji programów z rodziny PC-POS 7. Za pomocą tego mechanizmu można zdalnie skonfigurować wybrane funkcje w programach kasowych: PC-POS, PC-Gastronom, Mini-Market oraz PC-Petrol. Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym, zawierającym opis uruchomienia mechanizmu zdalnej konfiguracji programów PC-POS z poziomu programu PC-Market

Zobacz więcej
19cze
Insoft na Retail Connect 2015

W dniach 17-18 czerwca 2015 roku Insoft wziął udział w wydarzeniu Retail Connect 2015 w Warszawie. Na stoisku D6 zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania dla sklepów PC-Market - oraz nowość w ofercie Insoft - mPOS - aplikacja na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, umożliwiającą prostą i szybką obsługę sprzedaży.

Zobacz więcej
15cze
PC-Market gotowy na zmiany VAT od 1 lipca 2015

Z dniem 1 lipca 2015 wchodzi w życie nowelizacja przepisów dotyczących podatku VAT. Zmianie podlega m. in. mechanizm "odwrotnego obciążenia", który funkcjonuje już od dłuższego czasu, a sama zmiana polega na poszerzeniu katalogu produktów objętego odwrotnym obciążeniem. Mechanizm odwrotnego obciążenia obsłużony jest w programie PC-Market od wersji 7.3.117.227.

Zobacz więcej
8cze
PC-POS 7 - obsługa kart płatniczych i CashBack - film prezentacyjny

Zachęcamy do zapoznania się z modułami dodatkowymi PC-POS 7, które zapewniają obsługę kart płatniczych oraz usługi CashBack i DCC. Program PC-POS obsługuje następujące serwisy kart płatniczych: Elavon, eService, First Data - Polcard, Polskie ePłatności oraz PayTel

Zobacz więcej
30mar
Insoft na Targach EuroGastro 2015

W dniach 25-27 marca 2015 Insoft uczestniczył w XIX edycji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych "EuroGastro" w Warszawie. Zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Gastronom wraz z modułami wspierającymi pracę lokali gastronomicznych oraz aplikacja mPOS na urządzenia mobilne do obsługi prostej sprzedaży detalicznej.

Zobacz więcej
2mar
Nowa wersja PC-POS 7.3.54

Nowe możliwości programów PC-POS 7.3.54 to m.in.: automatyczna aktualizacja programów, zdalna konfiguracja ustawień i uprawnień profili użytkowników oraz paneli sprzedaży na kasach, monitoring, obsługa nowych urządzeń i serwisów, a także przystosowanie programu do pracy na partiach towarów. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi możliwościami oprogramowania PC-POS.

Zobacz więcej
20lut
Polska Grupa Zakupowa "Kupiec" rozwija sieć sklepów w oparciu o PC-Market 7

Wraz z rozwojem Polskiej Grupy Zakupowej "Kupiec", która w swoich szeregach zawiera 120 placówek handlowych zlokalizowanych na terenie 6 województw, powstała potrzeba rozbudowy systemu informatycznego PC-Market do zarządzania sklepami o moduły PC-Cenniki i PC-Raporty

Zobacz więcej
6lut
Insoft na Targach Food-to-Go 2015 w Gdańsku

W dniach 4-5 lutego 2015 firma Insoft brała udział w V edycji Targów Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii "Food-to-Go" w Gdańsku. Zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Gastronom wraz z modułami wspierającymi pracę lokali gastronomicznych.

Zobacz więcej
19sty
PC-Market w sieci "Sklep Polski"

Sieci sklepów działające na rynku, charakteryzują się różnymi metodami zarządzania. W przypadku sieci sklepów "Sklep Polski" mamy do czynienia z franczyzą "twardą", czyli dość ścisłym powiązaniem właściciela sklepu z siecią. Za sprawne działanie procesu zakupowego na linii sieć - sklep odpowiada program PC-Market.

Zobacz więcej
21gru
PC-Market - podstawowe instrukcje dla użytkownika

Zestaw podstawowej dokumentacji do oprogramowania PC-Market 7: szybki start, praca z podstawowymi dokumentami, instrukcja sporządzania remanentu, PC-Market w wersji Lite

Zobacz więcej
12gru
Nowości w programie PC-Market - wersja 7.3.119

Nowe możliwości programu PC-Market 7.3.119 to m.in.: obsługa partii towarów, zdalna konfiguracja kas POS z poziomu PC-Market, przeceny towarów wg marży, operacje grupowe na towarach, kontrahentach oraz użytkownikach. Nowe operacje serwisowe: naprawa cen magazynowych oraz naprawa utargów z kas. Nowe raporty: szybki raport "obroty" w karcie kontrahenta i ujednolicenie sposobu wyliczania wartości w cenach magazynowych i detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami i nowościami w programach PC-Market 7.

Zobacz więcej