Systemy sprzedaży


<h5>Informacje prasowe</h5>


Kasy samoobsługowe z PC-POS 7

Jantar Sp. z o.o. zainstalowała w Społem PSS Kielce pierwsze kasy samoobsługowe, które są częścią systemu sprzedaży w nowo otwartym sklepie nr 1 przy ul. Kazimierza Wielkiego 45 w Kielcach. Uruchomienie kas odbyło się 10 grudnia 2011.

W sklepie zainstalowano dwie kasy samoobsługowe IBM Self Checkout, które umożliwiają płatność kartą i gotówką oraz płatność za pomocą samej karty.
Urządzenia pracują w oparciu o aplikację PC POS 7, która realizuje sprzedaż w technologii dotykowej oraz obsługuje działanie drukarki fiskalnej i pinpada.
Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa IBM w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.

13.12.2011, Detal Dzisiaj
Więcej informacji...

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, market@insoft.com.pl