Systemy sprzedaży


27lis
PC-Market - integracja z WiseBase

Wraz z wersją PC-Market 7.8 wykonana została integracja z zewnetrzną bazą danych towarowych. WiseBase to platforma umożliwiająca pozyskiwanie danych o produktach producentów globalnych jak i regionalnych. Baza WiseBase, jako ogoólnopolska baza informacji o produktach jest sukcesywnie rozwijana i aktualizowana. Aktualnie baza takich towarów, dostępnych dla użytkowników PC-Market zawiera ponad 120 000 rekordów. Za pomocą integracji, w programie PC-Market automatycznie pobierane są takie dane do kartoteki towaru jak: nazwa towaru, kod EAN, jednostka miary, stawka VAT, zdjęcie produktu jak również alergeny, kaloryczność, wartości odżywcze - pod warunkiem, że producent takiego towaru udostępnił te dane do bazy WiseBase. Przetestuj wersję demo i zobacz, jak działa integracja PC-Market z WiseBase.

Zobacz więcej
23lis
Insoft na Targach RetailShow w Warszawie

Insoft - jak co roku - był obecny na Targach RetailShow, które odbyły się w dniach 22-23 listopada 2023 w Warszawie. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy nowości w rozwiązaniach dedykowanych sklepom i sieciom sklepów. Zaprezentowana zostałatakże nowa werja program PC-Market 7.8 jak również inne aplikacje wspierające pracę placówek handlowych - Konsola Kupca, PC-POS, Mini-Market. Zaprezentowaliśmy nową wersję systemu lojalnościowego PC-Loyalty oraz aplikację mobilną Mobilny Magazynier wspomagającą pracę personelu sklepu. Dziękujemy za możliwość spotkania się z Państwem na Targach!

Zobacz więcej
26paź
Nowa wersja PC-Market - WiseBase, harmonogram raportów

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.8.128.132. Kluczowe zmiany to m. in. integracja z platformą produktową WiseBase, harmonogram raportów w PC-Market, obsługa sejfu, rozbudowa modułu bankowego o import wyciągu bankowego (format MT 940) oraz integracja PC-Market z EuroPlatform. W ramach zmian zrealizowano również: wielowalutowość - możliwość wystawiania i płacenia za dokumenty sprzedaży i zakupu w walucie obcej, obsługa wielu zdjęć dla jednego towaru oraz aktualizacja angielskiej wersji językowej

Zobacz więcej
10paź
Insoft na Targach Horeca Gastrofood w Krakowie

Zbliżają się Targi Horeca Gastrofood w Krakowie, wydarzenie dedykowane rozwiązaniom w branży gastronomicznej. Jubileuszowa 30. edycja Targów Horeca odbędzie się w dniach 8-10 listopada 2023 roku. Insoft jako producent oprogramowania dla branży gastronomicznej, zaprezentuje najnowsze rozwiązania bazujące na PC-Gastronom. Zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia naszego stoiska na Targach!

Zobacz więcej
5wrz
Nowa wersja PC-POS - faktura korygująca z POS

Dostępna jest nowa wersja aplikacji POS 7.8.64.160. Jedną z ważniejszych zmian do tej wersji jest możliwość wystawienia faktury korygującej bezpośrednio na stanowisku PC-POS, za pomocą dodatkowego klawisza. Taki dokument jest importowany do PC-Market, wraz z informacją jakiego dokumentu źródłowego dotyczył. W przypadku, gdy za fakturę była płatność kartą, jest możliwy zwrot również na kartę, przy zatwierdzeniu korekty jest wywoływane okno płatności serwisu płatniczego. Sprawdź, jakie inne nowości wprowadziliśmy do naszych programów POS.

Zobacz więcej
21sie
PC-Market - współpraca z EuroPlatform

EuroPlatform to platforma dostarczająca narzędzia do nowoczesnego zarządzania placówką handlowa w sieciach sklepów Grupy EuroCash: Sklepy ABC, Groszek oraz EuroSklep. Integracja programów PC-Market i PC-POS z EuroPlatform umożliwiają: kontrolowanie polityki cenowwej sklepu, zarządzanie codziennymi procesami w placówkach, wprowadzanie różnorodnego rodzaju promocji typu: promocja 3 w cenie 2, atrakcyjne oferty na zestawy produktów itp., jak również śledzenie skuteczności przeprowadzanych akcji promocyjnych oraz ogólnych wyników sprzedaży sklepu. Dowiedz się więcej o integracji.

Zobacz więcej
18lip
PC-Market - obsługa KSeF

W związku ze zbliżającym się terminem obowiązywania KSeF, przedstawiamy harmonogram prac nad przystosowaniem programu PC-Market oraz innych naszych aplikacji do współpracy z Krajowym Systemem e-Faktur. Przypominamy, że KSeF będzie obowiązywać od 1 lipca 2024 r.

Zobacz więcej
30cze
Nowa wersja PC-Market (beta) - WiseBase, wielowalutowość, harmonogram raportów

Infomujemy, że dostępna jest wersja beta programu PC-Market / Konoslka Kupca 7.8.128.128. Kluczowe zmiany w ramach nowej wersji to przede wszystkim nowe moduły dodatkowe: integracja z platformą produktową WiseBase, harmonogram raportów, a także obsługa sejfów. Inne istotne zmiany w programie to m. in.: wielowalutowość - możliwość wystawiania i płacenia za dokumenty sprzedaży i zakupu w walucie obcej, ga wielu zdjęć dla jednego towaru oraz uzupełnienie tłumaczeń w angielskiej wersji językowej. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zmianami w ramach nowej wersji programu.

Zobacz więcej
19maj
Wielopaki w PC-Market [video]

Wielopaki w sklepie spożywczym to opakowania zawierające większą liczbę jednostek danego produktu, zaprojektowane specjalnie dla klientów szukających korzystnych ofert i większych ilości. Obejrzyj nasze krótkie video o obsłudze wielopaków w PC-Market, aby dowiedzieć się, jak zarządzać, ewidencjonować i sprzedawać takie towary

Zobacz więcej
4maj
Weryfikacja Podatników VAT - awaria systemu urzędowego

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi problemów z weryfikacją kontrahentów w programach PC-Market i PC-POS informujemy, iż awarii uległ serwis urzędowy odpowiedzialny za sprawdzanie podatników VAT. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej podatki.gov.pl. w sekcji Komunikaty Techniczne

Zobacz więcej
19kwi
Nowa wersja PC-POS - Omnibus, moduł EuroPlatform

Dostępna jest nowa wersja aplikacji POS 7.8.64.143 to przede wszystkim: możliwość wyboru profilu graficznego Look&Feel o nazwie „system”, poprawa komunikacji parametrów dla modułu „EuroPlatform”, automatyczne uruchomienie trybu samoobsługowego poprzez logowanie kasjerem z atrybutem „SCO”, rozpoczęcie transakcji w trybie SCO tylko za pomocą karty stałego klienta. Od wersji 7.8.64.x w programach typu POS wykonaliśmy również integrację z systemem lojalnościowym Payback, oraz dodaliśmy nowy moduł dodatkowy wymiana danych z EuroPlatform (dla sieci sklepów EuroCash). Zapoznaj się ze zmianami w programie

Zobacz więcej
13mar
Insoft na Targach EuroGastro w Warszawie

Już za 14 dni, tuż po SweetTargach w Katowicach, odbędą się kolejne targi, tym razem dedykowane branży gastronomicznej. Podczas EuroGastro, które odbędą się w dniach 28-30 marca 2023 w podwarszawskim Nadarzynie, przedstawimy nasza ofertę dla restauracji, pizzerii, kawiarni, food-trucków, opartą na oprogramowaniu PC-Gastronom. Przedstawimy również nowości - integracje z systemami monitoringu dostaw (SmartDelivery), a także z platformą Restimo, która współpracuje z największymi platformami zamówień on-line: Pyszne.pl, UberEats, BoltFood, Wolt czy Glovo. Zapraszamy na Targi i do odwiedzenia naszego stoiska znajdującego się tuż przy wejściu na halę targową.

Zobacz więcej
28lut
PC-POS jako kasa samoobsługowa [video]

Kasy samoobsługowe w handlu to już powszechność. Zdecydowana większość sklepów wielkoformatowych posiada takie urządzenia, z których korzysta coraz więcej klientów, doceniając zalety takich kas. Prowadząc sklep w małym lub średnim formacie, umieszczenie kasy wielkogabarytowej może być problemem ze względu na ograniczoną przestrzeń. Czy istnieje rozwiązanie, które pozwala placówkom mało i średnioformatowym wdrożyć kasę samoobsługową? Poznaj PC-POS w trybie samoobsługi jako alternatywę dla tradycyjnych kas SCO

Zobacz więcej
16lut
Insoft na SweetTargach w Katowicach

W dniach 18-20 marca 2023 braliśmy udział w SweetTargach, na których przedstawiliśmy nowości w rozwiązaniach dedykowanych branży cukierniczej, piekarskiej oraz lodziarskiej. Na stoisku nasi specjaliści przedstawili system oparty o program magazynowy oraz sprzedażowy dedykowany zarówno pojedynczym lokalom jak i sieciom piekarni, cukierni, kawiarni czy lodziarni. Odwiewdzającym dziękujemy za obecność na stoisku.

Zobacz więcej
7lut
Dlaczego sklepy wybierają PC-Market? [video]

Dlaczego PC-Market to rozwiązanie dla Twojego sklepu? Poznaj opinię naszych Partnerów, którzy od wielu lat zajmują się wdrażaniem systemów IT w branży retail i dokładnie wiedzą, jakie rozwiązanie informatyczne dobrać dla konkretnego sklepu lub sieci sklepów. Dołącz do 33000 zadowolonych klientów, którzy oparli prowadzenie swojego biznesu na rozwiązaniach firmy Insoft

Zobacz więcej
25sty
Nowa wersja PC-Market - dyrektywa Omnibus etap II [video]

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.7.127.201. Kluczowe zmiany to przede wszystkim etap II zmian dotyczących Dyrektywy Omnibus. Mechanizm z I etapu rozbudowano o: nową akcję wyliczenia i podpowiedzi najniższej ceny w karcie towaru, grupowych operacjach na towarach oraz HZC automatyczne uzupełnianie najniższych cen w HZC przez program PCMAgent w ramach startu promocji oraz rozbudoęa raportów "Analiza promocji" o nowe kolumny zawierające informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni. Zachęcamy do zapoznania się z opisami zmian.

Zobacz więcej
6sty
Nowa wersja PC-Market - dokumenty PZ tworzone z EDI oraz ustalanie marż

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.7.127.184. Najważniejsze zmiany w programach PC-Market oraz Konsola Kupca w tej wersji to poprawki związane z zapisem PZ, który dotyczył tylko importu z EDI oraz ustalaniem marży - przywrócono liczenie marży procentowej i kwotowej dla dokumentów zakupu od ceny po rabacie. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami, pobierania oraz instalowania najnowszej wersji programu.

Zobacz więcej
2sty
Licznik dokumentów w PC-Market [video]

Każdy dokument w PC-Market posiada dedykowaną numerację. Program stosuje domyślny format licznika, natomiast każdy Użytkownik programu, posiadający odpowiednie uprawnienie, może stworzyć własny format takiej numeracji. Dodatkowo, po pierwszym uruchomieniu programu w Nowym Roku, program automatycznie wyświetla komunikat o zresetowaniu licznika. Z tego dokumentu dowiesz się, jak stworzyć własny format numeracji dokumentów wystawianych w programie PC-Market, a także jak wyzerować taki licznik.

Zobacz więcej
30gru
Nowa wersja PC-Market - Omnibus

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.7.127.186. Najważniejsze zmiany w programach PC-Market oraz Konsola Kupca to przede wszystkim dostosowanie programu do Dyrektywy Omnibus, a także obsługa nowej wersji silnika MariaDB 10.10.2. Pod kątem dyrektywy Omnibus w PC-Market dodano m. in.: nowe pola w kartotece towaru, nowe kolumny na wykazach (m. in. wykaz towarów, HZC), obsługę pól w wydrukach etykiet towarów. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami w programach Insoft.

Zobacz więcej
22gru
PC-Market - zmiany pod kątem dyrektywy "Omnibus"

Informujemy, iż realizujemy zmiany związane z obsługą dyrektywy "Omnibus" w naszych programach. W najbliższej wersji programu PC-Market, której dystrybucja nastąpi tuż po Świętach, dokonano następujących zmian: w dokumencie promocji Harmonogramu Zmian Cen (HZC) dodano możliwość podania ceny dla promocji towaru sprzed 30 dni, obsłużono wydruk ceny sprzed 30 dni, na wydrukach etykiet z promocji HZC i towarów, dodano możliwość zmiany cen sprzed 30 dni poprzez grupowe operacje na towarach, dodano nowe kolumny na wykazach (m. in. wykaz towarów, HZC), dodano nowe pola w kartotece towaru

Zobacz więcej
21gru
Harmonogram pracy Insoft w okresie świąteczno - noworocznym

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem pracy Działu Serwisu, Działu Handlowego oraz Działu Zamówień w okresie świąteczno - noworocznym. Wszystkie sprawy handlowe oraz serwisowe będą obsługiwane na bieżąco w dniach pracujących w tym okresie.

Zobacz więcej
16gru
Nowa wersja PC-POS - obsługa sekcji klawiszy

Najważniejsze zmiany w programach PC-POS, Mini-Market, PC-Gastronom oraz PC-Petrol w wersji 7.7.63.162 to przede wszystkim: obsługa sekcji klawiszy szybkiej sprzedaży, automatyczny raport zamknięcia dnia z terminala płatniczego, wydruk etykiet – obsługa nowych pól oraz grafik oraz tryb samoobsługi – dodanie możliwości obsługi klawiszy szybkiej sprzedaży. Wcześniejsze istotne zmiany w ramach wersji 7.7 to: integracja z „GlobKurier” w ramach modułu dodatkowego „Przesyłki kurierskie”, obsługa płatności BLIK za pośrednictwem serwisu Przelewy24, obsługa listy towarów z panelu na dokumentach Mini-Market, optymalizacja wyglądu okna konfiguracji parametrów lokalnych, zmiana sposobu wprowadzania zestawów na paragon w PC-Gastronom. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

Zobacz więcej
12gru
Jak przeprowadzić remanent w PC-Market?

Przełom roku to gorący okres dla handlu tradycyjnego. Dotyczy to zarówno zwiększonej aktywności zakupowej klientów, ale także obowiązków wynikających z przeprowadzenia remanentu, Dlatego też tradycyjnie, użytkownikom programu PC-Market przypominamy o dostępnych materiałach, które pomogą sprawnie przejść przez proces inwentaryzacji w naszym programie. Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanymi materiałami.

Zobacz więcej
25paź
Insoft na Targach RetailShow 2022 w Warszawie

Za nami Targi Retail Show, na których przedstawiliśmy rozwiązania dla sklepów oraz sieci sklepów. Na stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą wersję PC-Market - programu do zarządzania sklepem i magazynem a także aplikacje typu POS - do obsługi sprzedaży. Dodatkowo klientom przedstawiliśmy rozwiązania dedykowane dla sieci sklepów - Konsola Kupca, PC-Cenniki oraz PC-Raporty, jak również narzędzie do tworzenia programów lojalnościowych PC-Loyalty, wraz z nowością - aplikacją lojalnościową dla klientów. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

Zobacz więcej
12paź
Insoft na Targach Horeca w Krakowie

Już za miesiąc odbędzie się kolejna edycja Targów Horeca-Gastrofood w Krakowie. W dniach 16-18 listopada 2022 zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B-41, na którym przedstawimy nowości w rozwiązaniach dedykowanych branży gastronomicznej. Na stoisku nasi specjaliści przedstawią aplikację sprzedażową PC-Gastronom - system sprzedaży dedykowany dla lokali gastronomicznych, wraz z modułami dodatkowymi wspierającymi pracę lokalu gastronomicznego, m. in.: Bonownik - aplikację kelnerską na smarfony, moduł Delivery, obsługa dań na wagę, ekran realizacji zamówień, graficzny ekran dla klienta itd. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Zobacz więcej
24sie
Obsługa przesyłek kurierskich w PC-POS

Integracja PC-POS 7.7 z platformą GlobKurier zrealizowana została w ramach modułu dodatkowego "Przesyłki kurierskie". GlobKurier to platforma transportowa, za pomocą której sklep będzie mógł obsługiwać nadawanie przesyłek kurierskich takich firm jak InPost, DPD, UPS, FedEx, DHL itp. Wszystkie czynności z obsługą nadawania przesyłek kurierskich wykonywane są na stanowisku sprzedaży PC-POS z możliwością wykorzystania drukarki fiskalnej do wydruku potwierdzenia nadania przesyłki dla nadawcy.

Zobacz więcej
9sie
Mobilny Magazynier - nowy wygląd, obsługa nowych dokumentów

Dostępna jest najnowsza wersja aplikacji Mobilny Magazynier - niezbędnego narzędzia dla pracowników sklepu pracującego na programie PC-Market. Wśród najważniejszych zmian są m. in.: nowy wygląd, obsługa nowych dokumentów (np. MM), kompletacja zamówień od odbiorcy, weryfikacja dostaw (PZ, MP), obsługa uprawnień dla użytkowników. Bieżących użytkowników aplikacji zachęcamy do zapoznania się ze zmianami, a tych, którzy jeszcze nie korzystają z aplikacji zachęcamy do kontaktu ze swoim opiekunem licencji, celem udostępnienia wersji demo.

Zobacz więcej
5lip
Nowa wersja PC-Market - JPK FA - Dostawy w drodze

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.7.127.154. Najważniejsze zmiany to: nowy widżet "Dostawy w drodze" dostępny w panelach sklepu, JPK FA – obsługa nowej struktury pliku (4), nowy wykaz kontrahentów - szybszy i z rozbudowanymi możliwościami filtrowania. Ponadto dodano obsługę wielu adresów kont pocztowych oraz podpisów wraz z rozbudową możliwości eksportu na email / ftp, w Konsoli Kupca dodano zarządzanie "statusem do zamówień" w przydziale towarów do sklepów. Wykaz towarów rozbudowano o filtr umożliwiający wyświetlanie towarów znajdujących się na wskazanych typach dokumentów

Zobacz więcej
19maj
Insoft na Targach EuroGastro 2022

Insoft po raz kolejny wziął udział w Międzynarodowych Targach Gastronomiczno - Hotelarskich EuroGastro, które odbyły się w dniach 17-19 maja 2022. Była to jubileuszowa 25. edycja, podczas której Insoft zaprezentował swoje rozwiązania informatyczne dla branży gastronomicznej. Na stoisku zaprezentowany został m. in.: system szybkiej sprzedaży w lokalach gastronomiczncyh, współpracujący z nim ekran kuchenny, a także ekran realizacji zamówień. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznania się z naszymi rozwiązaniami dla branży gastronomicznej!

Zobacz więcej
23mar
Nowa wersja PC-Market - obsługa kart płatniczych

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.7.127.135. Najważniejsze zmiany to: Obsługa kart płatniczych w PC-Market (analogicznie jak w PC-POS) – moduł dodatkowy do programu PC-Market, współpracujący z modułem „Obsługi drukarki fiskalnej w systemie (DrukFisk)”. Dzięki obsłudze kart płatniczych, wszystkie operacje kasjera podczas płatności kartą przez klienta, obsługiwane są bezpośrednio w programie PC-Market. Inne ważne zmiany to m. in.: podgląd oraz edycja buforu etykiet, rozbicie na stawki VAT w cenach magazynowych, rozbudowa możliwości podglądu istniejących partii towarów w bazie, możliwość wyboru domyślnego serwera wydruku etykiet dla towarów objętych HZC

Zobacz więcej
14mar
Nowa wersja PC-POS - Obsługa bonów z systemu skupu opakowań

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-POS, która zawiera m. in. integrację z rozwiązaniem "Ekomat" obsłużoną w ramach nowego modułu dodatkowego "obsługa bonów z systemu zwrotu opakowań", obsługę doładowań (prepaid) na dokumentach: Faktura VAT, WZ, RW, a także obsługę nowej wagi przykasowej Dibal. Wszystkie nowości zawarte są w bieżacej wersji POS 7.6.62.201. Zachęcamy do zapoznania się z opisem zmian, pobierania i instalowania aplikacji w swoich sklepach.

Zobacz więcej
11mar
Obsługa bonów z systemu skupu opakowań - Ekomat

Oprogramowanie Insoft zostało zintegrowane z automatami do recyclingu "Ekomat". Rozwiązanie polega na zwracaniu opakowań do automatu, który drukuje bon gotówkowy. Realizacja takiego bonu następuje na stanowisku PC-POS, który posiada moduł "obsługi bonów z systemu skupu opakowań". Zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniem i przystąpienia do akcji Ekomat.

Zobacz więcej
12sty
Zmiana stawek VAT w PC-Market

W związku z planowaną kolejną zmianą stawek VAT od 1 lutego 2022, która ma objąć wybrane towary o stawce 5% i potrwać do 31 lipca 2022, przypominamy, iż w programie PC-Market dostępne są mechanizmy, za pomocą których można zaplanować dwukierunkową operację zmiany stawek VAT w sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem instruktażowym oraz dodatkową dokumentacją, która krok po kroku opisuje, jak w programie PC-Market oraz Konsola Kupca dokonać zmiany stawek VAT

Zobacz więcej
2sty
Insoft na "SweetTargi" w Katowicach - zmiana terminu

Zgodnie z decyzją organizatora "SweetTargi", wydarzenie, które pierwotnie miało odbyć się w dniach 19-21 marca 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach nie odbędą się. O nowym terminie Targów będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej. Już dziś możesz poznać nasze rozwiązania dla piekarni, cukierni oraz lodziarni. Szczegóły znajdziesz wewnątrz dokumentu

Zobacz więcej
27gru
Promocje i przeceny w PC-Market - Harmonogram Zmian Cen

Jedną z podstawowych funkcjonalności programu PC-Market oraz Konsoli Kupca jest zarządzanie promocjami cenowymi towarów oraz asortymentów. Za pomocą narzędzia "Harmonogram Zmian Cen" (HZC) w łatwy sposób można przygotować zarówno spontaniczne akcje promocyjne, jak również zaplanować na dłuższy okres cykliczne promocje wybranych produktów. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału video przedstawiającego sposób działania HZC w programie PC-Market oraz Konsola Kupca

Zobacz więcej
22gru
Nowa wersja PC-Market 7.6 - hurtownia danych CEIDG

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.6.126.216. Program został dostosowany do nowej wersji Hurtowni danych CEIDG - narzędzia pozwalającego zweryfikować dane kontrahenta. Od 1.01.2022 r. wymagane jest posiadanie własnego tokena, za pomocą którego będzie można pobierać dane kontrahenta z baz CEIDG. Zmiany dostępne w najnowszych wersjach aplikacji: PC-Market 7.6 .126.213 oraz PC-POS min. 7.6.62.191. Zapoznaj się ze wszystkimi zmianami w aplikacji PC-Market oraz Konsola Kupca

Zobacz więcej
10gru
Nowa wersja PC-POS 7.6 - Hurtownia danych CEIDG

Najważniejsza zmiana w programach PC-POS, Mini-Market, PC-Gastronom oraz PC-Petrol w wersji 7.6.62 to przede wszystkim Hurtownia CEIDG – dostosowanie programu do nowego narzędzia pozwalającego zweryfikować dane kontrahenta. Od 1.01.2022 r. wymagane jest posiadanie własnego tokena, za pomocą którego będzie można pobierać dane kontrahenta z baz CEIDG. Zmiany dostępne w najnowszych wersjach aplikacji: PC-Market 7.6.126.213 oraz PC-POS min. 7.6.62.191.'. Więcej informacji w szczegółowych opisach zmian.

Zobacz więcej
1gru
PC-Market - współpraca z elzAPP POS

elzAPP POS to kolejne stanowisko sprzedażowe na platformie Android, które współpracuje z programem PC-Market. Obsługa stanowiska kasowego odbywa się za pomocą SCServera, która daje możliwość zaumatyzowanego procesu komunikacji pomiędzy programem PC-Market a stanowiskiem sprzedaży. Poznaj możliwości programu PC-Market oraz integracji z elzAPP POS

Zobacz więcej
27paź
PC-POS współpracuje z Jshopper

Jshopper to aplikacja umożliwiająca samodzielne skanowanie towarów, a także błyskawiczną zapłatę za zakupy przy dedykowanym stanowisku sprzedaży m. in. typu PC-POS czy Mini-Market. Klient, który po wcześniejszej rejestracji pobierze urządzenie z zainstalowaną aplikacją, zeskanowane towary umieszcza w wózku, a po ich zakończeniu i podejściu do dedykowanego stanowiska sprzedaży prezentuje kod wygenerowany w aplikacji. Po jego zeskanowaniu klient dokonuje płatności w formie gotówki lub za pomocą karty.

Zobacz więcej
1paź
Dodatkowe linie telefoniczne do Insoft

Informujemy, że dostępna jest dodatkowa linia telefoniczna do połączenia z Insoft. Nowy numer telefonu to:12 306 75 05. Zachęcamy do kontaktu z Insoft korzystając z nowego numeru.

Zobacz więcej